Junior UX Designer

AdPilot Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach Zespołu User Experience, w projektowaniu doświadczeń użytkownika zarówno jeśli chodzi o całe procesy jak i kanał online (serwisy www, aplikacje mobile, procesy biznesowe itp.)

Twoje zadania to:

  • Analizowanie potrzeb użytkowników i projektowanie rozwiązań pod ich potrzeby
  • Kreowanie i rozwijanie obecnych usług
  • Prowadzenie warsztatów z klientami
  • Generowanie świetnych pomysłów i wdrażanie ich w życie, aby ułatwić klientom życie w kanale on-line
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami/klientami

Dzięki temu dowiesz się jak

  • Identyfikować i nazywać wymagania biznesowe oraz potrzeby klientów
  • Projektować najbardziej optymalne dla klientów rozwiązania
  • Aktywnie działać na rzecz wdrożenia standardów jakościowych na wszystkich etapach ścieżki klienta

Wymagania:

  • Mile wdziane doświadczenie w dziale marketingu, reklamy czy obsłudze klienta
  • Chęć nauki i duże zaangażowanie
  • Umiejętność analizowania związków przyczynowo –skutkowych i wyciąganie z nich wniosków
  • Duża kreatywność i proaktywne podejście do realizowanych zadań
  • Średniozaawansowana znajomość j. angielskiego
  • Uśmiech i poczucie humoru

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju i realizowania swoich pomysłów
  • Ciekawe zadania przy innowacyjnych projektach
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Brak nudy
  • Umowę cywiloprawną
  • Dobrą lokalizację i klimatyzowane biuro
  • Świeże owoce w każdy wtorek

Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV na adres: dorota.lipinska@adpilot.pl