Junior UX Designer

e-point SA Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 2015_junior_uxdesigner

Wynagrodzenie: 5.000 zł brutto

  • wiesz, że kreacja dobrego interfejsu wymaga spojrzenia na system oczami użytkownika,
  • chcesz nauczyć się tworzyć pełne koncepcje serwisów WWW / aplikacji,
  • masz dar przekonywania innych do swoich pomysłów,
  • potrafisz szybko i sprawnie wyszukiwać w sieci dobre wzorce.

Damy Ci ambitne zadania:

  • projektowanie oraz tworzenie makiet serwisów, aplikacji webowych i mobilnych pod okiem doświadczonych UX Designerów,
  • projektowanie struktur informacyjnych serwisów internetowych,
  • współtworzenie założeń i prezentacji dla projektowanych koncepcji,
  • analizowanie tworzonych rozwiązań i proponowanie usprawnień,
  • bieżąca współpraca z web designerami przy projektowaniu GUI,
  • śledzenie światowych trendów i inspirowanie nimi zespołu,
  • benchmarkowanie dobrych wzorców dla projektów oraz analiza konkurencji,
  • udział w przygotowywaniu materiałów do badań UX (prototypy, scenariusze itp.).

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzonego przykładami zrealizowanych projektów,
  • dobrej znajomości Axure RP,
  • dobrej znajomości bieżących możliwości technologii internetowych,
  • poczucia estetyki i umiejętność oceny projektów graficznych,
  • kreatywnego myślenia, otwartego umysłu, twórczego podejścia do zadań,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • mile widziane studia związane z psychologią i/lub projektowaniem Architektury Informacji / UX Design.

Uwaga: Nie wymagamy doświadczenia na stanowisku związanym z typowym UX Designem. Zapraszamy Cię również , jeśli dotychczas pracowałeś/pracowałaś na stanowisku Grafika lub Web developera i czujesz, że potrafisz głębiej wchodzić w tworzenie koncepcji.

Oferujemy:

  • możliwość twórczego spełnienia w realizacji ciekawych polskich i międzynarodowych projektów,
  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i oferujących wsparcie na każdym etapie projektu,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.

Warunki zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie: 5.000 zł brutto,
  • Uregulowany czas pracy (40 godzin / tydzień).

Oferty prosimy przesłać na adres: praca@e-point.pl z dopiskiem:

Nr ref. 2015_junior_uxdesigner

Do zgłoszenia załącz:

  • CV,
  • zamiast listu motywacyjnego - krótką prezentację o sobie z argumentacją dlaczego powinniśmy pracować właśnie z Tobą (format prezentacji: Power Point lub dowolne narzędzie do tworzenia prezentacji webowych),
  • portfolio projektów, w których brałeś/brałaś udział wraz z jasnym określeniem w nich swojej roli.

Na zgłoszeniu umieść klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.