Junior UX Designer

Young Digital Planet SA Etat  Gdynia, pomorskie, Polska

Young Digital Planet jest firmą tworzącą od 20 lat interaktywne treści i produkty multimedialne (m.in. platformy edukacyjne, gry edukacyjne, aplikacje logopedyczne). Jesteśmy częścią globalnej grupy SANOMA, a nasze produkty są obecne na 50 rynkach świata.

Rozbudowujemy komórkę UX, ponieważ realizujemy w firmie wiele różnorodnych projektów, w których UX znajduje swoje zastosowanie. Rozumiemy jak ważną rolę odgrywa UX w projektowaniu skutecznych rozwiązań on-line.

Dlaczego miałbyś zainteresować się właśnie naszą ofertą? W firmie działają obecnie 4 linie produktowe, każda z nich tworzy i rozwija inne produkty. Twoja praca nie będzie się ograniczać do rozwijania jednego serwisu. Będziesz miał możliwość pracować nad wieloma zróżnicowanymi produktami, kierowanymi do różnych grup odbiorców z całego świata, spełniających różne cele biznesowe. Ponadto współpraca z doświadczonym UX Designerem zapewni Tobie rozwój ukierunkowany na najlepsze światowe rozwiązania.

Zadania:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika (m.in. aplikacji mobilnych, strony responsywnych)
  • Tworzenie zakresu funkcjonalnego oraz dokumentacji do tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z badaczem UX przy analizie i tworzeniu rekomendacji z badań
  • Benchmarking najlepszych światowych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie lub kilka zrealizowanych projektów UX
  • Pasja do usability i user experience
  • Podstawowa znajomość narzędzi do projektowania (np. UXPin, Axure)
  • Angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz poczucie humoru

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole, aktywnie dzielącym się wiedzą i wspierającym podczas realizacji projektów
  • Zróżnicowane projekty od aplikacji desktopowych, przez aplikację mobilne (iOS, Android) oraz responsywne strony WWW
  • Pracę nad produktami kierowanymi do klientów z całego świata rtworzonymi w interdyscyplinarnym zespole
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych
  • Umowę o pracę z pakietem medycznym premium, elastyczny czas pracy
  • Fun Room z konsolą XBOX One i piłkarzykami
  • Darmowy dostęp dla Ciebie i dwóch zaproszonych przez Ciebie osób do centrum sportowo-rekreacyjnego w Sopocie (basen, jacuzzi, siłownie, squash, sauny , relax room) wynajętego na wyłączność dla pracowników YDP

Aby aplikować kliknij ten link.