Junior UX Designer

Gemius S.A. Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, a także zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Jesteśmy częścią Global Insights Community, ESOMAR i członkiem IAB Europe. Nasze rozwiązania zostały wyróżnione przez IAB Research Awards 4 razy w kategorii pomiar odbiorców. Dzięki sile utalentowanych ludzi, unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii, zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania, odpowiednią technologię i doskonałą obsługę. Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów oraz sprawiamy, że wierzą w siłę danych od ponad 20 lat!

Zakres obowiązków:

Szukamy osoby, która jako Junior UX Designer będzie projektować webowe aplikacje analityczne, m.in. Mediapanel, AdReal.

Twoje zadania:

  • projektowanie interakcji w analitycznych aplikacjach webowych (dużo liczb, tabel, filtrów, wykresów),
  • projektowanie treści,
  • przeprowadzanie wywiadów i testów z użytkownikami,
  • inne, które chcesz realizować, aby rozwijać nasze produkty i siebie jako projektanta. Mamy przestrzeń na rozwój i kreatywność.

Nasze wymagania:

Jeśli:

  • potrafisz przygotowywać makiety o niskim i wysokim stopniu szczegółowości w aplikacji Sketch, Figma lub Adobe XD,
  • umiesz wykorzystywać w codziennej pracy zdobytą wiedzę o projektowaniu, zbieraniu wymagań, UX i użyteczności,
  • lubisz współpracę z ludźmi. Będziesz rozmawiać z użytkownikami, „biznesem”, działem prawnym oraz programistami. Jeśli nie masz komercyjnego doświadczenia to nauczysz się tego u nas w praktyce,
  • sprawnie komunikujesz się w języku angielskim i polskim. Makiety, dokumentację oraz wywiady z użytkownikami prowadzimy w języku angielskim,
  • posiadasz swoje portfolio – nie musi zawierać projektów komercyjnych,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Twoim atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (naszymi lub konkurencji),
  • zainteresowanie tematami agile, scrum, lean UX, growth hacking.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • wynagrodzenie 3400 – 5600zł brutto,
  • pracę hybrydową – minimum 1 dzień w tygodniu w biurze, Warszawa Mokotów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • mentoring UX przez projektanta z wieloletnim doświadczeniem,
  • szkolenia i warsztaty,
  • dofinansowanie karty medycznej lub sportowej.

Poziom: junior

Minimalny staż pracy: do 0,5 roku

Etapy rekrutacji:

  1. Formularz aplikacyjny (CV + portfolio w postaci pliku lub linku): https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f936e431a92e489fb91bb402ebef7edf
  2. Spotkanie online z działem HR (tylko osoby wybrane przez zespół UX)
  3. Zadanie rekrutacyjne
  4. Spotkanie online z przyszłym przełożonym

W portfolio krótko opisz:

  • Swoją rolę w projekcie
  • Wyzwanie postawione przed Tobą
  • Z kim współpracowałaś (role w projekcie)
  • Proces rozwiązania problemu