Junior UX Designer

Talebook Etat  Gdziekolwiek

Talebook.io poszukuje Junior UX Designera, który wesprze zespół w zakresie projektowania UX i badań użyteczności.

Szukamy osoby z doświadczeniem w badaniach UX i projektowaniu makiet (niekoniecznie komercyjnym, ale mile widziane) – niemniej zapewniamy wsparcie w codziennych zadaniach ze strony doświadczonego UI/UX designera.

Zakres zadań:

  • badania z użytkownikami – wywiady pogłębione, ankiety
  • analiza konkurencji
  • projektowanie makiet
  • bliska współpraca z projektantem UI/UX

Kogo szukamy:

  • masz doświadczenie w badaniach (wywiady pogłębione) i możesz przedstawić nam przykładowe efekty/raporty
  • masz doświadczenie w projektowaniu makiet lo-fi
  • dobrze się czujesz pracując zdalnie w rozproszonym zespole

Oferujemy:

  • pracę w pełni zdalną
  • wsparcie UI/UX Lead’a w realizacji zadań UX
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 3-5k netto przy umowie o dzieło (lub inna forma umowy do ustalenia)

Jeśli to brzmi jak oferta dla Ciebie to podeślij nam swoje CV oraz portfolio na greg@talebook.io