Junior UX Designer

Monterail Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Monterail to zespół programistów i projektantów. Pracujemy dla dużych i małych start-upów z całego świata, pomagamy im kształtować produkty i tworzyć spójne narracje w interfejsach. Wierzymy w pracę zespołową.

Szukamy osoby na stanowisko Junior UX Designer. Doświadczenie w UX nie jest wymagane — istotna jest dla nas umiejętność myślenia systemowego i wczucia się w rolę osoby, korzystającej z Twoich rozwiązań.

Dowiedz się więcej: http://join.hussa.rs/junior-ux-designer

Jeśli masz

  • Doświadczenie w pracy wymagającej myślenia systemowego (architektura, projektowanie systemów komunikacyjnych itp.) — doświadczenie UX nie jest wymagane.
  • Chęć i umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy w dowolnym zestawie narzędzi graficznych (Inkscape, Adobe CS, Sketch, Autocad itp)
  • Umiejętność przelewania pomysłów na rysunek
  • Komunikatywny angielski w mowie i piśmie

A dodatkowo, na duży plus:

  • Możesz pokazać dotychczasowe projekty
  • Znasz heurystyki, zasady użyteczności oraz dobre praktyki user experience

Jeśli szukamy Ciebie, co będziesz robić

  • Pracować w zespole projektantów
  • Projektować aplikacje internetowe dla dużych i małych start-upów z całego świata
  • Tworzyć makiety, szkice, diagramy, prototypy i koncepcje — zarówno z wytyczonym kierunkiem jak i samodzielnie
  • Pomagać przeprowadzać badania i warsztaty z klientami, które pomogą zrozumieć ich potrzeby i potrzeby ich użytkowników
  • Angażować się w utrzymywanie wizji produktów
  • Blisko współpracować z programistami, product managerami, klientami i innymi projektantami
  • Stać zawsze po stronie użytkownika przez cały proces tworzenia i implementacji produktu

Co oferujemy

  • Praca w bardzo komunikatywnym i interaktywnym zespole projektowym
  • Ciągłe zdobywanie wiedzy od doświadczonych projektantów, przez nieustanne iteracje, współfinansowany udział w konferencjach i rozrastającą się biblioteczkę firmową
  • Grille w naszym ogrodzie, wspólne obiady (raz w tygodniu na koszt firmy!) i wyjazdy integracyjne
  • Lekcje angielskiego
  • Kartę Multisport

Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o formę zatrudnienia, oferując:

  • 1800 – 3000 PLN netto na umowę o pracę (50% KUP)
  • 2700 – 4500 PLN netto na umowę o świadczenie usług (faktura)

Negocjowalne w zależności od umiejętności, doświadczenia i potencjału.

Na spotkaniu chcielibyśmy, żebyś zaprezentowała bądź zaprezentował rozwiązanie zadania:

National Geographic chce skuteczniej promować swoją olbrzymią i różnorodną kolekcję materiałów filmowych na stronie video.nationalgeographic.com. Z punktu widzenia National Geographic ważne jest, aby użytkownik mógł łatwo poruszać się po całej kolekcji ich bogatego dorobku filmowego. W związku z tym powstaje pytanie - czy aktualna prezentacja treści jest dobra? Czy klucz według którego prezentowane są treści jest odpowiedni? Czy można coś poprawić, z czegoś zrezygnować? Szczególnie istotne są dwie kwestie: sposób kategoryzacji materiałów wideo oraz ich ilość.
Zanalizuj aktualną stronę z filmami National Geographic. Zastanów się, czy ma jakieś niedociągnięcia użytkowe i zaproponuj sposób ich poprawy. Najlepiej będzie, jeżeli przedstawisz to za pomocą schematycznych, szkicowych rysunków (wystarczy ołówek i papier), które będziemy mogli wspólnie przedyskutować.

Prosimy o wiadomość na join@hussa.rs z tematem [junior-UX] i kilka słów o sobie.