Junior UX Designer

Gemius Elastyczna  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Szukamy osoby, która jako Junior UX Designer będzie projektować webowe aplikacje analityczne, m.in. Mediapanel, AdReal.

Twoje zadania:

  • projektowanie interakcji w analitycznych aplikacjach webowych (dużo liczb, tabel, wykresów),
  • przeprowadzanie wywiadów i testów z użytkownikami,
  • prace nad rozwijaniem design systemu,
  • inne, które chcesz realizować, aby rozwijać nasze produkty i siebie jako projektanta, mamy przestrzeń na rozwój i kreatywność.

Wymagania:

Jeśli potrafisz:

  • przygotowywać makiety o niskim i wysokim stopniu szczegółowości w dowolnym programie graficznym, np. Sketch, Figma, XD, Axure,
  • wykorzystywać w codziennej pracy wiedzę o projektowaniu, zbieraniu wymagań, UX i użyteczności,
  • porozumiewać się z użytkownikami, „biznesem” oraz programistami (ale jeśli nie masz komercyjnego doświadczenia, nauczysz się tego u nas w praktyce),
  • sprawnie komunikować się w języku angielskim (makiety, dokumentację oraz wywiady z użytkownikami prowadzimy w języku angielskim)

to chcielibyśmy Cię poznać!

Twoim atutem będzie:

  • znajomość wad i zalet różnych form wizualizacji danych,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (naszymi lub konkurencji),
  • bycie fanem agile, scrum, lean UX, growth hacking,
  • znajomość podstaw HTML i CSS lub chęć nauczenia się ich.

Oferujemy:

  • mentoring UX przez projektanta z wieloletnim doświadczeniem,
  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę hybrydową – aktualnie zdalnie z regularnymi spotkaniami F2F raz na tydzień,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia i warsztaty,
  • dofinansowanie karty medycznej lub sportowej,
  • możliwość pracy z nowoczesnego biura z firmową kuchnią wyposażoną w zdrową żywność oraz wiele więcej!