Junior UX Designer

iProspect Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli interesujesz się projektowaniem stron, aplikacji i optymalizacją współczynnika konwersji,
a obecne trendy UX znasz na wylot, to mamy dla Ciebie ofertę przy, której warto się na chwilę zatrzymać.

W ramach komórki UX w zespole Digital Production będziesz mieć możliwość realizacji projektów dla największych marek w Polsce. Czeka na Ciebie mnóstwo okazji do rozwoju i szansa na poznanie wielu inspirujących osób.

Główne obowiązki:

  • Projektowanie stron internetowych i aplikacji z uwzględnieniem potrzeb biznesowych Klienta i ograniczeń technicznych,
  • Przeprowadzenie audytów UX w celu optymalizacji współczynnika konwersji stron,
  • Prowadzenie warsztatów UX dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wsparcie merytoryczne w rozwoju produktu UX,
  • Współpraca z innymi zespołami w ramach grupy Denysu Aegis Network, w szczególności zespołami designu i web developmentu.

Nasz idealny kandydat:

  • Posiada 1-2 lata doświadczenie w realizacji projektów za zakresów UX/UI,
  • Doskonale zna narzędzi do prototypowania m.in. Photoshop XD, MarvelApp, Axure,
  • Posiada doskonałą znajomość Photshop’a,
  • Posiada analityczny umysł i podstawową wiedzę nt. narzędzia Google Analytics,
  • Orientuje się w podstawowych zasadach zarządzania projektami,
  • Cechuje się kreatywnością i posiada rozwinięty zmysł estetyki,
  • Charakteryzuje się wysoko rozwiniętymi kompetencjami miękkimi – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole będą niezbędne na tym stanowisku,
  • Jest samodzielny i odpowiedzialny,
  • Posiada portfolio zrealizowanych projektów, którymi może się z nami podzielić.

Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE,
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi,
  • Kartę sportową OK System lub Multisport,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w obszarze komunikacji mediowej,
  • Wymagające i zróżnicowane projekty ale też dużą swobodę działania.