Junior UX Designer

Waynet Sp. z o.o Elastyczna  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Junior UX Designer.

Obowiązki:

  • udział w zbieraniu i analizowaniu wymagań dotyczących bieżących projektów (wymagania biznesowe, rynkowe)
  • zbieranie i analiza danych dotyczących użytkowników i ich potrzeb
  • modelowanie i projektowanie rozwiązań (makiety, szkice, prototypy)
  • testowanie zaprojektowanych rozwiązań
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania

Wymagania:

  • umiejętność pracy samodzielnie i w zespole
  • umiejętność projektowania makiet funkcjonalnych, projektów graficznych
  • znajomość zagadnień z obszaru UX
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • kreatywność, otwartość i komunikatywność
  • mile widziana znajomość obsługi programów UXPin (lub podobnego), Photoshop, Hot Jar/Usability Tools, Google Analytics
  • dyspozycyjność – min. 20 h/ tygodniowo
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • elastyczne godziny stażu/pracy, z możliwością pracy zdalnej
  • pracę nad różnorodnymi projektami
  • nieformalną, przyjazną atmosferę
  • możliwość zdobywania doświadczenia i poznania procesu UCD od środka
  • biuro w centrum Krakowa, kawę, herbatę i duuuużo czekolad (owoce też są, bezglutenowe też się COŚ znajdzie 😉 )

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: aleksandra.sojczynska@waynet.pl