Junior UX Designer

Mobiler Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się studiem mobilnym z siedzibą w Gdańsku –> Mobiler.pl. Budujemy produkty cyfrowe i usługi mobilne dla firm, korporacji i instytucji rządowych. Rozwijamy własny startup – Spark. Organizujemy pierwszy polski barcamp uxowy – Uxcamp.pl.

Na stanowisko Junior UX Designer szukamy osoby z  w y r a ź n ą  pasją w kierunku technologii mobilnych.

Obowiązki:
  • Projektowanie cross-channel (apps: Android + iOS, mobile web, rwd, desktop)
  • UI benchmarking
  • Architektura informacji, Design Interakcji
  • Projektowanie LOFI / drawing
  • Projektowanie HIFI - axure i inne
  • Specyfikowanie funkcjonalności / wstępna analiza biznesowa
  • Praca z producentem i grafikami
  • Lean research
Cechy idealnego kandydata / kandydatki:
  • Swoboda komunikacji w jęz. angielskim (w mowie i piśmie) - część rozmowy po angielsku
  • Dokładność
  • Znajomości trendów i technologii mobilnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność projektowania interfejsów w oprogramowaniu Axure, UXPin lub podobne
  • Swoboda i pewność siebie w sytuacjach o niskim poziomie klarowności
  • Samodzielność i automotywacja
  • Własne zdanie i umiejętność skutecznego bronienia go podczas wewnętrznych sesji i w rozmowach z klientami
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagane
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Gdańsku Oliwie
  • Elastyczny tryb pracy / możliwość godzenia pracy ze studiami
  • Taśmociąg wyzwań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w konferencjach branżowych w Polsce i zagranicą
  • Pracę z klientami z Polski, Stanów i Australii
  • Świetną atmosferę pracy i potok insightów na temat wyższości Girls nad True Detectives
  • Udział w treningach triathlonowych w Zatoce Gdańskiej (opcja)

Prosimy o przesłanie CV oraz przykładów swoich projektów na praca@mobiler.pl.

Uwaga: Zgłoszenia bez projektów nie będą rozpatrywane.