Junior UX Designer

Conversion Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą zajmującą się analityką internetową i optymalizacją konwersji. Obecnie koncentrujemy się na naszym innowacyjnym rozwiązaniu Ecommerce Optimization, które polega na rozwijaniu witryn i wdrażaniu zmian w ich obrębie z pominięciem działu IT, które opiekuje się serwisem.

W związku z tym poszukujemy Junior UX Designera, który dołączy do naszego zespołu i będzie projektował nastawione na konwersję rozwiązania.

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

Chcemy, żebyś był realnym wsparciem dla naszego zespołu, który zajmuje się projektowaniem interakcji i UX.

Celem naszej pracy jest podniesienie współczynnika konwersji, czyli dokonanie takich zmian na stronie, aby większa liczba osób, spośród wchodzących na stronę internetową, wykonywała postawiony przed nimi cel.

Zmiany, które proponujemy naszym klientom zawsze są oparte na danych, dlatego Twoim zadaniem będzie uczestniczenie w przeprowadzaniu badań o charakterze jakościowym (takich jak badania użyteczności czy badania ankietowe). Następnie Twoim zadaniem będzie tworzenie konkretnych funkcjonalności i szkiców projektów graficznych na podstawie rekomendacji i wyników badań przeprowadzonych przez analityków internetowych (oraz Ciebie). Oczywiście na tym nie będzie kończyła się Twoja rola, ponieważ to w Twojej gestii będzie dopilnowanie, aby grafik stworzył projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom i planom, a programiści zakodowali wszystkie funkcjonalności zgodnie z Twoim wyobrażeniem.

W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • przygotowywanie szkiców (makiet) witryn internetowych,
  • komentowanie projektów graficznych uzyskanych od grafika,
  • przeprowadzanie ewaluacji heurystycznych serwisów,
  • przeprowadzanie i analiza badań użyteczności,
  • ocena i komentowanie użyteczności zakodowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów A/B.

Na pewno zastanawiasz się z jakimi firmami współpracujemy. Jest ich trochę. Do tej pory realizowaliśmy projekty dla takich firm jak: Sygma Bank, LPP, Credit Agricole, BZ WBK, Grupa Pracuj, Tauron Polska Energia, Ernst & Young, Ceneo.pl, Skąpiec.pl, Answear.com, Conrad, Gog.com, Lancerto, Telepizza, Legia Warszawa, Medicover czy Gazeta.pl.

Dołączając do naszego zespołu gwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju.

Co musisz umieć?

Na stanowisko Junior UX Designera szukamy osoby z min. jednorocznym doświadczeniem w projektowaniu makiet. Poszukujemy osoby, która jest zainteresowana e-marketingiem i użytecznością, chce się rozwijać w tym obszarze i chce się nauczyć w efektywny sposób optymalizować witryny internetowe i komunikację marketingową on-line.

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

  • 1 rok doświadczenia w projektowaniu makiet
  • Zainteresowanie użytecznością i e-marketingiem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia i syntezy wniosków płynących z różnych badań
  • Jest ambitna, zaangażowana, otwarta i potrafi komunikować swoje pomysły

Nie pogniewamy się, jeżeli dodatkowo:

  • Masz doświadczenie w korzystaniu z UXPina
  • Przeprowadzałeś badania użyteczności i badania ankietowe

Jaką osobą musisz być?

Szukamy osoby, która tak jak my pasjonuje się swoją pracą i chce się aktywnie i szybko rozwijać. Poszukujemy kreatywnych osób z pasją i zaangażowaniem, które lubią kwestionować status quo i chcą zmieniać rynek.

Co oferujemy?

  • Świetną atmosferę w pracy, rewelacyjnych współpracowników
  • Wsparcie w rozwoju przez bardziej doświadczonych osób
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, Multisport, integracje i szkolenia)
  • Wygodne i nowoczesne biuro oraz najlepszy sprzęt (MacBook Pro i dodatkowy monitor)

Jak możesz dowiedzieć się więcej o nas oraz o pracy z nami?

Jeżeli masz wątpliwości, czy to, co robimy jest dla Ciebie albo po prostu chcesz dowiedzieć się więcej – napisz maila na dolaczdo@conversion.pl

Jak zostać częścią naszego zespołu?

Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na adres mailowy dolaczdo@conversion.pl wyślesz swoje CV i List Motywacyjny (w języku polskim). Jeżeli Twoja aplikacja będzie dla nas interesująca to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię na rozmowę. Jeżeli wszystko pójdzie w porządku to dołączysz do naszego zespołu J

Aha. w każdym dokumencie koniecznie dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, Poz. 833).

Dlaczego pokochasz pracę w Conversion, gdy już do nas dołączysz?

Ty = ekspert
To fajne uczucie, kiedy ma się pewność, że w tym co się robi, jest się najlepszym. Dołącz do nas i zobacz jak to jest – zainwestujemy w Ciebie dziesiątki godzin coachingu i szkoleń wewnętrznych, a także zapewnimy dostęp do naszej wiedzy wyniesionej ze zrealizowanych projektów.

Doradzasz dla największych
Już od pierwszych chwil będziesz pracował dla największych firm na polskim rynku (tak, tak… mamy na myśli projekt dla banku, międzynarodowej korporacji albo dużego e-commerce), optymalizując ich obecność online.

Masz duże znaczenie
Jesteśmy małą firmą, więc każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój Conversion. To gwarancja, że każdy dzień będzie dla Ciebie pełen satysfakcji.

Prawdziwie elastyczny czas pracy
Oceniamy efekty Twojej pracy a nie liczbę godzin spędzonych w biurze. W piątek chcesz mieć wolne, bo planujesz wypad w góry? Daj nam tylko wcześniej znać i załatwione.

Twój własny MacBook Pro
Chcemy żeby praca u nas była dla Ciebie przyjemnością. Właśnie dlatego zapewnimy Ci najlepsze na rynku narzędzia pracy (i dodatkowy monitor).

Pracujesz w fajnej atmosferze
Nasze biuro to coś więcej niż tylko miejsce pracy. Nie musisz spędzać całego dnia przy swoim biurku – jeżeli masz ochotę możesz rozłożyć się na pufie, przegryźć firmowe owoce, przedyskutować nurtujące Cię problemy podczas piątkowego lunchu albo dokopać komuś w FIFĘ 🙂

Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: dolaczdo@conversion.pl