Junior UX Designer

Smart MBC Etat  Gdziekolwiek

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Junior UX Designer (Nr ref.: UX/02/2016/ML)

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie i przebudowa strony,
  • testy funkcjonalne,
  • zaprojektowanie aplikacji mobilnej,
  • wymyślanie i projektowanie doświadczeń użytkownika.

Wymagania:

  • doświadczenie w realizacji projektów UX,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu badań użyteczności,
  • zdolność samodzielnej realizacji projektów,
  • mile widziana umiejętność projektowania interfejsów użytkownika,
  • pasja i umiejętność rozumienia ludzi,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki- 4200- 9900 zł brutto zależnie od doświadczenia + premie,
  • umowę o pracę,
  • pracę na najlepszym sprzęcie, z najnowszym oprogramowaniem,
  • możliwość pracy przy projektach o których mówi cała Polska,
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole, w centrum Poznania.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez poniższy formularz, gdzie znajduje się również krótkie zadanie do wykonania: