Junior UI / UX Designer

Gracjan Kleger International Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Firma Gracjan Kleger International poszukuje osoby na stanowisko Junior UI / UX Designer w formie pracy stałej lub zdalnej.

  • co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • znajomość bieżących trendów w UX
  • doświadczenie w projektowaniu na różne urządzenia (AWD, RWD)
  • zainteresowanie nowymi technologiami
  • dobra znajomość programu Axure
  • zorganizowanie, analityczne i logiczne myślenie
  • umiejętność patrzenia z szerszej perspektywy
  • empatia
  • oko do detalu
  • oko do kompozycji
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i duże zaangażowanie

Mile widziane studia z obszaru projektowania.

Obowiązki:

  • Projektowanie użytecznych i prostych w użyciu, spójnych interfejsów serwisów internetowych i aplikacji mobilnych
  • Tworzenie makiet o rożnym stopniu szczegółowości (szkice, makiety, klikalne prototypy)
  • Przeprowadzanie audytów eksperckich w kontekście interfejsów użytkownika
  • Bliska współpraca z UX Designerem, Project Managerem, Deweloperami i Grafikami przez cały proces powstawania produktu

Aplikacje prosimy przesyłać na adres careers@gracjankleger.com.

Więcej informacji:

Kamil Majewski, kamil.majewski@gracjankleger.com, +48 604-509-318
Anna Bawor Skowron, anna.bawor.skowron@gracjankleger.com