Junior UI Designer

Orange Polska Część etatu  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy juniora/stażysty – projektanta interfejsów, posiadającego wyczucie graficzne oraz podstawową wiedzę związaną z zagadnieniami usability, z chęcią rozwoju w tej dziedzinie.

Wymagania:

  • portfolio
  • dobra znajomość narzędzi zarówno do prototypowania jak i projektowania (pakiet ADOBE, sketch, Axure, UX Pin…)
  • dbałość o detale i rozwinięty zmysł estetyczny poparty portfolio
  • zapał do pracy i chęć rozwoju
  • terminowość i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość wytycznych projektowych iOS oraz Material Design
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu interfejsów oraz znajomość zagadnień UX

Zadania:

  • współtworzenie prototypów produktów (w tym też tworzenie prezentacji konceptów)
  • projektowanie i prototypowanie portali internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • projektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika

Oferujemy:

  • różnorodne projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • portfolio/przykładowe prace
  • oczekiwania finansowe
  • informację o dostępności w najbliższych miesiącach