Junior Product Manager

Asystent Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Dołączysz do kilkunastoosobowego zespołu pracującego nad rozwojem jednej z największych na świecie platform do optymalizacji konwersji i user experience – UsabilityTools.com.

Dlaczego szukamy?
Obecnie pracujemy nad nową odsłoną platformy, w związku z czym mamy bardzo dużo pracy. Liczymy na to, że po kilkumiesięcznym okresie próbnym, to właśnie Ty będziesz miał znaczący wpływ na rozwój naszej platformy.

Twoje zadania

  • Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu,
  • Zbieranie informacji o klientach ich potrzebach i podejmowanie decyzji na ich podstawie,
  • Monitorowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów,
  • Mierzenie efektów wprowadzanych zmian produktowych,
  • Bliska współpraca z developerami, działem sprzedaży oraz marketingu (głównie w j. angielskim),
  • Tworzenie prototypów i projektów interakcji.

Wymagamy

  • Minimum 3 miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku lub w obszarze: user experience design, conversion optimization, interaction design, mobile, user research,
  • Silnej motywacji do samodzielnego zdobywania wiedzy i rozwijania nowych kompetencji,
  • Doświadczenia w projektowaniu interfejsów,
  • Umiejętności zarządzania własnym czasem,
  • Umiejętności efektywnej komunikacji w języku angielskim.

Mile widziane

  • Doświadczenie w korzystaniu z: analityk webowych (Kissmetrics, Mixpanel, Google Analytics, etc.), narzędzi do zdalnych testów użyteczności (UserZoom, Loop11, Optimal Workshop, etc.), narzędzi do optymalizacji konwersji (ClickTale, Optimizely, VWO, etc.),
  • Posiadania bloga oraz jego aktywne prowadzenie,
  • Aktywne udzielanie się w środowisku startupowym,
  • Zaskakujące zainteresowania.

Co oferujemy?

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań i satysfakcji
  • Przyjazną i otwartą atmosferę międzynarodowego zespołu,
  • Wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, technologiczne i organizacyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia.

CV w języku angielskim prześlij na adres: careers[at]usabilitytools.com wpisując w tytule e-maila nazwę stanowiska na które aplikujesz (dołączenie listu motywacyjnego będzie miłym akcentem).