Head of Experience Design

Play (P4 Sp. z o.o.) Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Play poszukuje Head of Experience Design, który dołączy do Departamentu Customer Experience.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, rozwój i nadzór nad poszczególnymi etapami podróży klienta we wszystkich punktach styku (touchpoints), w szczególności w procesach obsługowych i sprzedażowych
  • Tworzenie konceptów user experience web/mobile na bazie potrzeb użytkowników
  • Stały rozwój bazy wiedzy o potrzebach i motywacjach użytkowników, trendach w projektowaniu UX i UI i sytuacji rynkowej
  • Projektowanie rozwiązań end-to-end (makiety, prototypy, projekty graficzne przy wsparciu zewnętrznych agencji)
  • Zarządzanie testami użyteczności oraz badaniami user experience w poszczególnych projektach wdrażających nowe rozwiązania
  • Optymalizacja wypracowanych rozwiązań w oparciu o wnioski z badań/audytów/testów użyteczności
  • Współpraca z zespołami biznesowymi, developerskimi i operacyjnym
  • Wsparcie i rozwój merytoryczny podległych pracowników
  • Budowanie świadomości wartości pozytywnych doświadczeń użytkownika wewnątrz organizacji

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Jesteś samodzielnym liderem i masz kilkuletnie doświadczenie w obszarze UX design w branżach typu: bankowość, ubezpieczenia, usługi, e-commerce
  • Projektujesz UX dla web i mobile
  • Potrafisz skutecznie argumentować rekomendowane rozwiązania
  • Bez problemu sięgasz do danych liczbowych (masz analityczny umysł) i wyciągasz z nich trafne wnioski (jesteś dobrze zorientowany w analityce webowej)
  • Potrafisz przygotować makiety/prototypy o wysokiej jakości (wymagana jest bardzo dobra znajomość narzędzi do prototypowania interfejsów webowych czy mobilnych, np. Axure, InVision, Figma)
  • Charakteryzuje Cię dokładność, wnikliwość, kreatywność i jesteś ukierunkowany na ciągłe podnoszenie satysfakcji użytkownika
  • Masz zmysł estetyczny i dobrą znajomość programów takich, jak Adobe Photoshop czy Sketch
  • Potrafisz i lubisz współpracować zarówno w biznesem jak i działami IT
  • Znasz najnowsze trendy w dziedzinie projektowania UX, UI, projektowania usług
  • Kreatywność i zdolność podważania status quo są Twoimi mocnymi stronami
  • Samodzielność w działaniu jest dla Ciebie ważna
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • Atrakcyjny system premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju, szkolenia i rekrutacje wewnętrzne
  • Tylko Ty decydujesz o tym, jak się ubierać do pracy
  • Karta MultiSport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Usługi dodatkowe Play

Aplikuj za pośrednictwem linku : https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7c8655098ab74d15b909dca7e3fd4afe