Graphic Designer

AVSystem Etat  Kraków, małopolskie, Polska

AVSystem jest firmą IT, która tworzy oprogramowanie do masowego zarządzania urządzeniami. Nasze systemy są wdrażane na całym świecie przez duże telecomy, jak Orange, T-Mobile czy Vodafone, a także u klientów poszukujących rozwiązań z zakresu Internet of Things. R&D zlokalizowane jest w Krakowie i zatrudnia 80+ osób.

Obecnie szukamy Graphic Designera, który wesprze zespół przy nowym produkcie.

WYMAGANIA:

– Doświadczenie w projektowaniu poparte portfolio – mile widziane większe aplikacje i systemy IT,

– Znajomość  trendów w projektowaniu,

– Biegłość w obsłudze programów z pakietu Adobe CC,

– Mile widziane doświadczenie z Cinema 4D lub innymi programami do grafiki 3D,

– Dbałość o detal,

– Odpowiedzialność – masz bardzo duży wpływ na końcowy produkt,

– Komunikatywność  – projekty powstają w bliskiej współpracy z UXem, front-endem i marketingowcem 🙂

OBOWIĄZKI:

– Projektowanie graficznych interfejsów,

– Rozwój identyfikacji wizualnej Firmy (broszury, wizytówki, www),

– Tworzenie promo materiałów (POS), ilustracji na potrzeby Firmy,

– Współpraca z Działem UX, Front-end i Marketing,

– Opcjonalnie: tworzenie modeli 3D, wizualizacji i projektowanie stoisk wystawowych, animacji.

OFERUJEMY:

– Pracę w pełnym wymiarze godzin, z elastycznym czasem pracy,

– Projekty, w których będziesz mógł / mogła wykazać się inicjatywą i pomysłowością,

– Wynagrodzenie z zakresu 3 000 – 6 000 zł netto,

– Możliwość finansowania udziału w konferencjach branżowych,

– Wsparcie merytoryczne ze strony innych projektantów w Firmie, np. konsultacje projektowe,

– W pełni darmowe posiłki (śniadania, obiady i lodówka pełna smakołyków),

– Karta MultiSport – trzeba być w formie ;),

– Darmowy strzeżony parking firmowy oraz bezpieczny garaż na rowery,

– Zespół, który ceni poczucie humoru i dzieli się swoimi pasjami (piłka nożna, rower, seriale, kosmetyki ;)).

Prześlij nam swoje CV i portfolio (interfejsy użytkownika, mile widziana animacja i ilustracje) na adres jobs@avsystem.com wraz z podpisaną klauzulą zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji, w tytule wiadomości wpisując „GRAPHIC DESIGNER”.