Graphic Designer

Comarch SA Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Kreatywne i lubiące wyzwania osoby zapraszamy do współpracy w realizacji projektów marketingowych skierowanych do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, a także za jej granicami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomości pakietu Adobe, w szczególności PS, AI, ID
  • kreatywności, dużego wyczucia estetycznego, zmysłu kompozycyjnego
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i komunikatywności
  • doświadczenie w przygotowaniu projektów B2B mile widziane

Obowiązki:

  • współpraca w wypracowaniu koncepcji kampanii i przygotowanie key visuals
  • odpowiedzialność za spójność komunikacji wizualnej z branding bookiem
  • realizacja projektów w obszarach:
  1. przygotowanie kreacji kampanii marketingowych – online i print,
  2. projektowanie landing-page i elementów stron www,
  3. opracowywanie grafik do Social Media