Graphic Designer

Alior Bank Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Stanowisko: GRAPHIC DESIGNER

Zakres obowiązków:

–  dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy

–  projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych

–   przygotowywanie makiet aplikacji

–   projektowanie materiałów graficznych

–   tworzenie POS’ów do kanałów marketowych

–   tworzenie logotypów

–   tworzenie grafik na potrzeby Internetu

–   ścisła współpraca z analitykami biznesowymi w projektach

Wymagania:

– minimum rok doświadczenia:

-> w projektowaniu użyteczności zorientowanej na użytkownika (projektowanie serwisów web w technologii RWD – warunek konieczny)

->  w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów

->  w przeprowadzaniu analizy biznesowej

->  w przeprowadzaniu testów użyteczności

– znajomość procesów UCD

–   dobra znajomość Axure RP

–   dobra znajomość pakietu Adobe CS

–   estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia layoutów

–   ciekawe portfolio

–   mile widziane projektowanie serwisów e-commerce, Internet banking

Oferujemy:

– udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowo telekomunikacyjnej

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

– realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów

– szereg benefitów pozapłacowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli będącej zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ALIOR BANK S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w ALIOR BANK S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.