Graphic Designer

AILLERON SPÓŁKA AKCYJNA Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

Ailleron to firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i własnych produktów. Codziennie tworzymy i ulepszamy oprogramowanie dla czołowych firm z całego świata. Specjalizujemy się w obsłudze gigantów z branży finansowej, dla których przygotowujemy nowoczesne rozwiązania oparte o innowacje takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Rozwijamy także oprogramowanie hotelarskie dla najlepszych ośrodków ze światowych kurortów. Rozwiązania dostarczane przez Ailleron codziennie docierają do ponad 30 krajów, angażując 300 milionów użytkowników z całego świata.

Pomaga nam w tym zespół złożony z prawie 400 specjalistów, których wiedza i umiejętności są podstawą naszej pracy oraz sukcesu naszych klientów. Dzięki pracy na najwyższym poziomie, wykorzystującej zarówno nowoczesne technologie (AI, ML, Cloud i inne), jak i innowacyjne metody zarządzania i organizacji pracy (Scrum, Management 3.0) możemy tworzyć projekty, na które nasi pracownicy mają realny wpływ – a efekty tej pracy na co dzień docierają do klientów z całego świata.

Szukamy grafika, który:

  • ma doświadczenie w realizacji projektów w obszarze digital (social media, adsy, mailingi, UI design),
  • dobrze posługuje się programami do projektowania (Photoshop, Figma, Sketch),
  • potrafi projektować prezentacje w programie MS PowerPoint
  • zna aktualne trendy z zakresu graphic & UI designu.

Zakres obowiązków:

  • współprojektowanie firmowej identyfikacji wizualnej w digitalu,
  • tworzenie grafik do wykorzystania w Social Media, mailingach, newsletterach, etc.
  • projektowanie prezentacji i dokumentów (np. ebooków, ulotek),
  • projektowanie UI design’u landing page’y.

Dołącz do nas jeśli:

  • cechuje Cię terminowość i dokładność,
  • asertywnie podchodzisz do realizacji zadań,
  • chciesz ciągle się rozwijać,
  • jesteś otwarty na zmianę,
  • umiesz organizować swoją pracę,
  • sądzisz, że dobrze odnajdziesz się w środowisku wielu różnorodnych zadań i projektów i wiesz, że w zespole siła.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów w obszarze DTP (ulotki, materiały reklamowe, etc.),
  • znajomość Adobe Premiere i umiejętność tworzenia animacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Zestaw profesjonalnych narzędzi do efektywnej pracy np. Miro, Figma, etc.
  • Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka,
    80h w roku na rozwój własny (lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje, Akademia Ailleron, Ailleron Talks, Centra Kompetencji, Hackathony),
  • Premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Świeże owoce i najlepsza kawa!

Poziom: mid/regular

Aplikacje prosimy kierować poprzez formularz zawarty na stronie: