Grafik / Web Designer / UX Designer – Bielsko-Biała

MotionVFX Etat  Bielsko-Biała, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

Firma: MotionVFX

Strona Firmowa: www.MotionVFX.com

Informacja o polu działania firmy: Światowy lider w produkcji szablonów (templates) oraz wtyczek (plugins) dla Apple Motion i Final Cut Pro X.

Szukamy osoby na stanowisko: Grafik / Web Designer / UX Designer

Forma zatrudnienia: pełny etat

Obowiązki:

Dbanie o wizerunek firmy od strony web’owej:

– projektowanie graficzne strony/podstron MotionVFX.com,

– projektowanie interface’ów programów graficznych,

– projektowanie reklam i newsletterów.

Stanowisko kreatywne.

WYMAGANIA:

– bardzo dobra znajomość Photoshopa,

– umiejętność projektowania stron responsywnych, interface’ów,

– znajomość aktualnych trendów web designu,

– zmysł artystyczny,

– kreatywność,