Grafik/Projektant UX

Euvic Services Sp. Z o.o. Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Stanowisko: Grafik/Projektant UX

Pracodawca: Euvic Services

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 5 000 – 10 000 PLN +VAT

Zadania:

– Udział w projektowaniu aplikacji webowych i mobilnych;

– Tworzenie makiet i layoutów;

– Tworzenie i edycja grafik;

– Analiza zachowań i potrzeb użytkowników;

– Współpraca z Biznesem oraz agencjami interaktywnymi w zakresie tworzenia aplikacji;

– Uczestniczenie w koordynacji badań użyteczności aplikacji.

Wymagania:

– przynajmniej rok doświadczenia zawodowego;

– Znajomość programów graficznych oraz do prototypowania takich jak: Adobe Photoshop, inVision, Zeplin.io;

– Znajomość aktualnie obowiązujących trendów graficznych;

– Dbałość o szczegóły, samodzielność i terminowość;

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie;

– kartę Multisport;

– prywatną opiekę medyczną;

– pracę w ciekawych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach;

Aplikacje, oraz portfolio proszę przesyłać na adres email:

rekrutacja@euvic.eu