Enterprise UX/UI Designer

Lingaro Design Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

About Lingaro Group & Lingaro Design

Started in 2008, Lingaro is a fast-growing IT consulting and services company, specializing in Business Intelligence solutions. We’re working with companies from the Fortune Global 500 list as well as other market leaders based in the USA, Nordics and Poland across different industries such as Consumer Packaged Goods, Banking and Financial Services, Telecommunication and Insurance.

Lingaro employs over 570 people in locations: Warsaw (Poland), Manila (The Philippines) and Cincinnati (USA).

ENTERPRISE UX/UI DESIGNER

TWOJE ZADANIA:

  • Rozpoznawanie podczas warsztatów potrzeb klienta biznesowego i użytkownika końcowego dotyczących obszaru UX/UI we wdrażanych przez Lingaro produktach.
  • Opracowywanie koncepcji UX/UI, wizualizacja pomysłów i rozwiązań na podstawie zebranych wymagań biznesowych.
  • Makietowanie, prototypowanie i projektowanie za pomocą preferowanych narzędzi (z uwzględnieniem ograniczeń poszczególnych technologii).
  • Prezentowanie stakeholderom swoich propozycji (prowadzimy głównie projekty B2B).
  • Bliska współpraca z naszymi międzynarodowymi zespołami developerskimi oraz działem sprzedaży.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • 3 – 6 lat udokumentowanego doświadczenia w obszarze UX/UI. Najważniejsze dla nas jest jednak to JAK MYŚLISZ rozmawiając z klientem czy projektując rozwiązania.
  • Doświadczenie w zbieraniu i analizowaniu wymagań dotyczących obszaru UX/UI we współpracy z biznesem.
  • Umiejętność dostrzegania „big picture” i przekładania złożonych danych biznesowych z różnych źródeł na funkcjonalne interfejsy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1. Pracujemy tylko w języku angielskim. Dołączysz do międzynarodowego zespołu i będziesz współpracował z anglojęzycznymi klientami.
  • Ciekawość, chęć poznawania, uczenia się i rozwoju. Kreatywne i analityczne podejście po proponowanych rozwiązań dotykających różnych branż i rynków.
  • Łączenie zdolności i zainteresowań z różnych obszarów: technologii, marketingu, psychologii, grafiki, estetyki.
  • Znajomość aktualnie obowiązujących trendów graficznych (wcześniejsze doświadczenia na stanowisku grafika, będą atutem).
  • Docenimy też podstawową znajomość CSS # / HTML / JavaScript .

CO OFERUJEMY:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia i godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w świetnej niekorporacyjnej atmosferze
  • Rozwój dzięki realizowaniu projektów z ekspertami Business Intelligence i Hurtowni Danych
  • Międzynarodowe projekty w metodyce Scrum
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Regularne szkolenia wewnętrzne
  • Współtworzenie fajnej firmy
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
  • Benefity
  • Liczne imprezy firmowe: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party i inne
  • Wyjścia integracyjne
  • Bezpłatna opieka medyczna (LuxMed) i dofinansowanie Multisport
  • Biuro przy al. Niepodległości, Mokotów, Warszawa

Prosimy o przesłanie CV, portfolio i (idealnie) próbek prac:makiety, opisy funkcjonalności, "półprodukty" pracy UX Designera, na poniższy adres.

Kontakt: Michał Szot, michal.szot@talentfactor.pl, +48 731 118 110, LinkedIn

Przesyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Lingaro Group danych osobowych zawartych w Twoich dokumentach aplikacyjnych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, takie jak: zdjęcie, zainteresowania i inne). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją wycofać w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: privacy@lingarogroup.com