Ekspert ds. UX

Ekspert ds. UX Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Miejsce pracy: Team Warszawa, al. Jerozolimskie 160

Zadania:

  • opracowywanie i koordynowanie procesów wdrożenia koncepcji UX
  • projektowanie stron internetowych, podstron i procesów klienckich, a także aplikacji mobilnych dla obszaru ecommerce i obsługowego
  • współpraca z badaczami UX w zakresie badań i testów na użytkownikach
  • rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizujących ścieżki użytkowników
  • prezentowanie zaprojektowanych przez siebie rozwiązań interesariuszom
  • weryfikacja standardów projektów dostarczanych przez dostawców
  • prowadzenie warsztatów z biznesem i interesariuszami

Pasujesz do nas jeżeli:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej lub dużej firmie – poparte portfolio wykonanych prac
  • masz doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych – poparte portfolio wykonanych prac
  • znasz metodykę User Centered Design
  • znasz narzędzia i metodyki projektowe UX
  • znasz program Sketch
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • masz umiejętność pracy w oparciu o wskaźniki i analizę danych oraz pracy warsztatowej z interesariuszami
  • jesteś kreatywny i potrafisz skutecznie pracować w dynamicznym środowisku
  • znasz program Axure, co będzie dodatkowym atutem
  • umiesz pracować w środowisku Agile, w teamie projektowym i korzystasz z Jira, co będzie dodatkowym atutem​

Mamy dla Ciebie:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dobrze zaopatrzone i ciekawie zaaranżowane biuro (kawiarnie, kantyna, patio, przestrzeń do odpoczynku)
  • nowoczesny sprzęt (Macbook Pro) i oprogramowanie (Sketch, Axure, Overflow, Invision etc.)
  • nieustanny rozwój: szkolenia i udział w konferencjach branżowych
  • nieformalną, przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie przełożonych
  • jasny podział zadań i wsparcie w ich realizacji
  • benefity: pracowniczy program emerytalny, atrakcyjny pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa