e-commerce analityk

HRK Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

raportowanie KPI obszaru E-Commerce
• analiza i interpretacji danych w zakresie analityki internetowej
• tworzenie i rozwijanie narzędzi umożliwiających prowadzenie analiz i przetwarzania informacji
• analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań
• analiza działań konkurencji

Oczekujemy:

wykształcenia wyższego
• doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze analiz
• analizy i interpretacji danych witryn internetowych oraz zachowania użytkowników
• dobrej znajomości pakietu Office(Excel, Access, PowerPoint) oraz języków SQL i VBA
• znajomości  Google Analytics
• umiejętności tworzenia kompleksowych raportów, analiz i prezentacji
• umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
• doświadczenia w rozwoju rozwiązań e-commerce oraz  Google Tag Manager
będzie dodatkowym atutem

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • logikę i pozytywne emocje
  • ulubione miejsce pracy
  • atmosferę wsparcia i życzliwość
  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dobrą organizację pracy
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

Mail => mmi@hrk.eu