Badacz UX

Comarch S.A. Etat  Kraków, małopolskie, Polska

W związku z rozwojem jednostek User Experience w Comarch SA otwieramy laboratorium UX. Chcemy badać i podnosić jakość naszych produktów. Szukamy badaczy, którzy nam w tym pomogą.

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie z zakresu projektowania (przyda się przy tworzeniu rekomendacji), ale nie jest to warunek konieczny
  • umiejętność dobrania metod badawczych do postawionego problemu
  • umiejętność planowania i przeprowadzania badań z zakresu UX
  • predyspozycje do pracy samodzielnej i zespołowej
  • znajomość metod badawczych — ilościowych i jakościowych
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie — na co dzień pracujemy w języku polskim, ale może się zdarzyć, że będziesz pracować z klientem anglojęzycznym

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie badań usług i interfejsów użytkownika dla produktów Comarch SA
  • praca przy projektach krajowych i zagranicznych
  • bieżąca współpraca z zespołami UX w firmie
  • współpraca w zakresie definiowania i weryfikowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • pracę w doświadczonym zespole UX
  • rozwój w ramach szkoleń i konferencji
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • wyjazdy integracyjne
  • dofinansowanie kursów językowych

Kandydat ubiegający się o stanowisko proszony jest o dostarczenie portfolio w formie opisu projektów badawczych, w których brał udział.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/badacz-ux/params/query/badacz%20ux/node/22/