Badacz UX

IT Kontrakt Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Oczekiwania:

  • Samodzielność w obsłudze projektowej zagranicznego klienta
  • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku (UX researcher, specjalista ds. badań etc.), poparte realizacjami badawczymi, m.in. z zakresu user experience
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu różnorodnych badań: jakościowych, ilościowych, etnograficznych, desk research, analiz eksperckich
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej
  • Wnikliwość i wysoka motywacja, by odkryć realne potrzeby biznesu i użytkowników
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność przekazywania wyników z badań w sposób zwięzły i przystępny dla odbiorców, umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Zainteresowanie internetem jako medium i dziedziną user experience
  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie (prowadzenie warsztatów i wywiadów, przygotowywanie materiałów badawczych i raportów)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z UX designerami oraz analitykami biznesowymi

Zakres obowiązków

  • Planowanie procesu badawczego dla projektów razem z klientem
  • Projektowanie i przeprowadzenie badań user experience (jakościowych i ilościowych)
  • Walidacja hipotez projektowych
  • Przygotowywanie rekomendacji projektowych i strategicznych
  • Projektowanie i prowadzenie warsztatów
  • Wsparcie UX designerów i analityków biznesowych w procesie projektowym
  • Analiza ekspercka aplikacji pod kątem użyteczności

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dostęp do ciekawych projektów o globalnym zasięgu i dużym znaczeniu dla końcowych użytkowników
  • Stabilną pracę, dużą ilość projektów
  • Możliwość częściowo zdalnej pracy
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV oraz portfolio na adres: anna.opiatowska@itkontrakt.pl