Badacz UX

Movade Elastyczna  Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy Badacza:

Jako Movade tworzymy, badamy jak i konsultujemy rozwój produktów technologicznych dla partnerów z całego świata. Tworzymy rozwiązania z obszarów e-commerce, business intelligence oraz aplikacji konsumenckich. Współpracujemy na stałe ze startupami, instytucjami finansowymi i dużymi organizacjami.

Naszą silną stroną jest tworzenie przemyślanych koncepcji oraz ich skuteczne, iteracyjne wdrażanie.

Poszukujemy osoby do współpracy przy organizacji i przeprowadzaniu różnych form badań z ludźmi. Jeżeli dociekliwość jest Twoją mocną stroną, wszelkie informacje traktujesz jako hipotezy projektowe, a synteza i przedstawianie wniosków przychodzi Ci naturalnie, to dołącz do nas i rozwijaj Movade z nami. Będziesz mieć realny wpływ na biznes naszych klientów i doświadczenia ich użytkowników. Twórzmy razem rozwiązania, których chce używać człowiek.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań jakościowych (IDI, obserwacje, testy użyteczności itd.)
  • Praca z narzędziami do zdalnego przeprowadzania badań i testów (Lookback, UserTesting)
  • Poruszanie się po danych i narzędziach analitycznych (HotJar, Analytics, MixPanel lub pokrewne)
  • Identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • Wizualizacji proponowanych koncepcji (Lo-Fi, szkice)

Czego wymagamy:

  • Praktycznej znajomości technik badawczych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z biznesem
  • Umiejętność prezentacji wniosków przed klientem i zespołem
  • Umiejętność prowadzenie warsztatów badawczych i strategicznych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

W naszej firmie specjalizujemy się nad rozwojem konkretnych umiejętności z zakresu UX/UI/SD. Realizujemy projekty w różnych formułach (np. 5-dniowy design sprint) – zatem można projektowanie poznać z wielu perspektyw, od badań po skończony UI i jego optymalizację. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów i szkoleń z zakresu projektowania (np. designskills.pl) – warto rozwijać się razem z nami.

  • Możliwość pracy dla różnorodnych klientów
  • Możliwość poszerzenie kompetencji o jedną ze ścieżek rozwoju (Projektowanie UI, Moderacja warsztatów, UXD, Service Design)
  • Zdobycie doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu produktu od zera do launchu
  • Uczestnictwo w organizacji szkoleń (designskills.pl)
  • Możliwość wystąpień na różnych eventach projektowych

Jak pracować z użytkownikami:

Jeżeli interesuje Ciebie, jak użytkownicy podejmują decyzje, co powoduje że wybierają takie, a nie inne rozwiązania i jak projektować dla nich świadomie, to mamy dla Ciebie konkretne badawcze stanowisko. Wszystko co robimy zorientowane jest wokół ludzkich potrzeb. Przecież to dla ludzi chcemy tworzyć lepsze rozwiązania. W naszej firmie poznasz i zrozumiesz osoby, dla których projektujemy. Dowiesz się czy nasze rozwiązanie działa i jak reaguje na nie rynek. Od Ciebie będziemy wymagali przede wszystkim logiki, umiejętności i ogromnej ciekawości, jak można coś zrobić lepiej.

Wysyłajcie portfolio badawcze na adres: rekrutacja@movade.com

Nie poszukujemy osób bez portfolio i doświadczenia w badaniach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).