This job listing has expired and may no longer be relevant!

Badacz User Experience

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Nasz Zespół User Experience poszukuje profesjonalnego badacza, który zaangażuje się w projekty dla milionów obywateli. Posiadamy własne laboratorium z lustrem weneckim, które czeka na Twoje pomysły i inicjatywę 🙂

Będziesz tworzyć usługi cyfrowe! Dołączysz do Centralnego Ośrodka Informatyki (Grupa Ministerstwa Cyfryzacji). Tworzymy usługi dla obywateli oraz administracyjne dla kraju. Chcesz żeby żyło się wygodniej? Masz na to wpływ, bo z nami #cyfryzacjatofrajda

Zakres obowiązków:

• Projektowanie badań UX, dobierając techniki adekwatne do celu projektu oraz wpisujące się w harmonogramy systemów i usług IT tworzonych w COI
• Tworzenie screenerów rekrutacyjnych oraz narzędzi badawczych takich jak ankiety online, scenariusze wywiadów, fokusów, zadania do testów użyteczności, itp.
• Samodzielne realizowanie badań ilościowych i jakościowych, moderowanie wywiadów, fokusów, warsztatów, itp.
• Opracowywanie raportów z badań zawierających rekomendacje do poprawy istniejących lub budowy nowych interfejsów oraz sugestie optymalnych rozwiązań dla badanego projektu
• Prowadzenie wystąpień publicznych, prezentowanie wyników badań oraz promowanie idei badań użyteczności i UX wewnątrz organizacji i przed klientem
• Realizacja desk research, wyszukiwanie informacji z dostępnych źródeł danych, np. GUS, w celu dostarczania wiedzy zespołowi projektowemu w momentach podejmowania kluczowych decyzji
• Wyszukiwanie benchmarków, śledzenie trendów interaktywnych w Internecie i dostarczanie inspiracji dla zespołu projektowego
• Współpraca z projektantami UI, UX, grafikami, analitykami, project managerami oraz przedstawicielami Ministerstwa Cyfryzacji i innych instytucji publicznych

Oczekujemy:

• Min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Badacza User Experience, popartego portfolio z naciskiem na wkład pracy badacza w projekt
• Praktycznej znajomości technik badawczych CAWI, IDI, FGI, test użyteczności, card sorting, popartej prezentacją fragmentów ankiet lub scenariuszy
• Umiejętności opracowywania wyników, twórczego podejścia do rekomendacji, przekuwania ich na konkretne wskazówki do ulepszenia produktu
• Przygotowywania kreatywnych prezentacji, pokazywania insightów i kluczowych wyników w ciekawy i angażujący sposób
• Umiejętności psychologicznych lub społecznych w planowaniu, prowadzeniu i opracowywaniu wyników badań z użytkownikami
• Znajomości zasad usability, zainteresowania HCI i UX
• Znajomości procesu projektowania zorientowanego na użytkownika (User Centered Design)
• Dobrej organizacji pracy, terminowości, wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
• Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Elastyczny czas pracy (7:00-17:00)
• Dostęp do nowoczesnego laboratorium badawczego z lustrem weneckim, sprzętem do nagrywania i oprogramowaniem do analizy wyników badań
• Udział w zróżnicowanych technicznie projektach
• Dostęp do najnowszych technologii
• Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników
• Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie
• Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom
• Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, premia roczna

CV wraz z portfolio proszę kierować na adres email: tomasz.mikulski@coi.gov.pl

359 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy