Axure Specialist

Gamfi Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Kto: Gamfi
Gdzie: Warszawa
Stanowisko:  Axure Specialist

Gamfi – przywracamy pracownikom naszych klientów radość z pracy, wykorzystujemy do tego grywalizację. Naszą pozycję lidera grywalizacji wyznacza największa liczba 60 zrealizowanych wdrożeń. Pracujemy z największymi firmami w Polsce oraz globalnymi markami.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie prototypów zadań edukacyjnych w oparciu o wypracowane schematy w Axure
  • Współtworzenie nowych mechanizmów zadań w Axure
  • Współpraca koncepcyjna z content managerem, grafikiem i project managerem
  • Zarządzanie, testowanie i konfiguracja przygotowanych prototypów na platformie Gamfi

Wymagania

  • Znajomość programu Axure na poziomie umożliwiającym tworzenie w pełni działających prototypów (logika, mechanizm, wygląd graficzny)
  • Doświadczenie w projektowaniu RWD (aplikacje mobilne, prototypy) poparte przykładami (portfolio)
  • Znajomość procesów projektowania UX zorientowanych na użytkowników
  • Umiejętność logicznego myślenia i planowania interakcji użytkowników
  • Znajomość Adobe Photoshop na poziomie podstawowym

Co oferujemy w zamian

  • Pracę przy wdrożeniach bardzo innowacyjnego produktu
  • Praca z największymi firmami w Polsce i globalnymi markami
  • Krystaliczny plan rozwoju w Gamfi na rok gdzie pokazujemy kandydatowi ścieżkę rozwoju kompetencji, awansu, wynagrodzenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i bieżącego rozwoju
  • Młody, pomocny zespół kompetentnych ludzi, pracujących z pasją

Jeśli czujesz, że nasz opis idealnego kandydata pasuje do Ciebie, wyślij aplikację na praca@gamfi.pl
Dołącz przykłady swoich makiet zrobionych w Axure.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!