Architekt Informacji-Warszawa(freelancer)

Galileo Interctive Sp zo o Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Galileo Interactive jest to agencja marketingowa, którą wyróżniają innowacyjne produkty oraz najwyższa jakość usług.

Galileo Interactive tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem. Zajmujemy się promocją marek i produktów realizowanych dla takich firm jak Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Barilla Group, TESCO, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego.

Fundamentem naszej strategii jest Zespół!

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za pełen proces projektowania serwisu sprzedażowo – rozliczeniowego
  • identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • opracowywanie scenariuszy i flowów, prototypowanie
  • projektowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsów aplikacji webowych
  • przeprowadzanie testów użyteczności, optymalizowanie istniejących aplikacji

Wymagania:

  • poparta praktycznym doświadczeniem wiedza na temat projektowania UX
  • znajomość zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością
  • znajomość podstaw projektowania graficznego
  • znajomość podstaw zarządzania projektami IT
  • kreatywność, otwartość, pokora i dystans do swojej pracy
  • dobra organizacja pracy

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów.
  • Brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków.
  • Gwarantujemy elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe informacje:
• Czas trwania projektu około 3 miesięcy
• Praca zdalna aczkolwiek projekt wymaga aby dana osoba przez około 2/3 tygodnie mogła pracować w siedzibie naszej firmy.
• Rozpoczęcie współpracy od 15.12.2014

Zainteresowane osoby bardzo proszę o przesłanie CV na adres: kinga.rosinska@galileointeractive.pl w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska.