Architekt informacji w zespole UX

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Centralny Ośrodek Informatyki, należący do Grupy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, to grupa specjalistów z różnych dziedzin skupionych wokół tematyki IT. Dzięki szerokiej wiedzy tworzymy zarówno oprogramowanie komercyjne (np. elektroniczny obieg dokumentów, systemy HR), jak i zarządzamy systemami kluczowymi z punktu widzenia funkcjonowania administracji rządowej (np. Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców).

Aby skutecznie realizować powierzone nam zadania oraz jeszcze lepiej dopasowywać nasze produkty i usługi do potrzeb klientów, dynamicznie się rozwijamy i zmieniamy sposób myślenia o usługach IT. Poszukujemy specjalistów, którzy nie obawiają się realizowania skomplikowanych, rozległych i interdyscyplinarnych projektów informatycznych. Gwarantujemy udział w ciekawych i wymagających projektach o ogólnopolskim zasięgu.

Chcemy, aby do zespołu UX dołączył:

Architekt Informacji
nr ref.: PRPiU/ZUE/AI/WAW

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach projektowych Zespołu User Experience w cyklu tworzenia i rozwoju aplikacji internetowych.

Wymagania:

  • Umiejętność projektowania architektury informacji aplikacji lub serwisów internetowych,
  • Praktyka w projektowaniu zorientowanym na użytkownika,
  • Znajomość zasad dostępności (accessibility),
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych,
  • Biegłość w posługiwaniu się programami do tworzenia makiet i prototypowania,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową,
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Znajomość pakietu Adobe CS.
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji back-office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie, o zbudowanej renomie i portfolio klientów,
  • Możliwość realizowania ciekawych projektów dla rozbudowanej grupy odbiorców,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w stałych godzinach,
  • Przyjazną atmosferę współpracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres: rekrutacja@coi.gov.pl, w tytule wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz numer referencyjny PRPiU/ZUE/AI/WAW.

Prosimy o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały firmy w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."
oraz opcjonalnie:
„Wyrażam zgodę na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych Centralnego Ośrodka Informatyki z siedzibą w Warszawie, 00-676, przy ul. Suwak 3, również po okresie rekrutacji, a także dla innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Centralny Ośrodek Informatyki lub inne Oddziały Centralnego Ośrodka Informatyki, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.