Analityk Webowy

uselab Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Avinash Kaushik pisał, że na sukces analityki webowej składa się w 90% inwestycja

w specjalistów i jedynie w 10% dobór narzędzi.

Zadania osoby na tym stanowisku:

• samodzielne prowadzenie zaawansowanych badań ruchu internetowego w serwisach

naszych klientów

• wdrożenia i rozbudowa implementacji Google Analytics i podobnych narzędzi

• tworzenie KPI związanych z ruchem internetowym i prowadzenie cyklicznego

monitoringu efektów w oparciu o wyznaczone cele

• optymalizacja konwersji

• prowadzenie testów A/B, testów typu clicktracking i podobnych,

• rozwój oferty i usług analityki internetowej oraz analityki e-commerce

Nasze oczekiwania:

• przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• bardzo dobra znajomość Google Analytics,mile widziany certyfikat Google Analytics

Individual Qualification

• znajomość Google Webmaster Tools

• znajomość rynku i trendów związanych z marketingiem internetowym

• dobra orientacja w tematyce związanej z nowymi technologiami i użytecznością

• podstawy języków HTML, Javascript

• zdolności komunikacyjne, umiejętność samodzielnego prowadzenia prezentacji

• umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków i tworzenia nowych

rozwiązań

• zaangażowanie i chęć do nauki

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy:

• interesujące wyzwania przy ciekawych projektach dla naszych kluczowych klientów

• miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

• dodatkowe świadczenia związane ze edukacją i rozwojem

• atrakcyjną ścieżkę rozwoju

• umowę o pracę

Aplikacje prosimy wysyłać na adres teresa.bartoszewicz@uselab.pl