Analityk webowy / UX

Właściciel Kontrakt B2B  Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Szukamy Analityka z doświadczeniem w UX/UI do analizy bieżących kampanii, ścieżki użytkownika i wprowadzania korekt ze wsparciem narzędzi typu hotjar / optimizer.

Podstawowe zadania:
• optymalizacja współczynnika konwersji
• analiza zachowania użytkowników
• implementacja kodów śledzących
• formułowanie wniosków i rekomendacji, ocena efektów
• testy A/B, samodzielne zmiany za pomocą narzędzi typu optimizer

Wymagania:
• doświadczenia w optymalizacji współczynnika konwersji (minimum rok)
• silnych kompetencji w obszarze analizy i interpretacji danych
• znajomości Google Analytics, Optimizer, Hotjar
• doświadczenia w analizie użyteczności serwisu oraz ścieżek zakupowych w e-commerce

Oferujemy:
• pracę zdalną w dowolnym miejscu
• etat, połowa etatu lub rozliczenie B2B
• wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem

Praca dotyczy konkretnego projektu z dużym zróżnicowaniem użytkowników, sporą ilością danych do analizy i swobodą w stosowaniu swoich hipotez i rekomendacji. Poszukujemy uniwersalnej osoby z kompetencjami z różnych obszarów analizy, UX/UI oraz ścieżek zakupowych e-commerce.