Analityk Webowy

K2 Precise Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Szukamy Analityka Webowego lub Junior Analityka Webowego do działu Analityki Digitalowej, który potrafi kreatywnie wykorzystać swoją wiedzę oraz kompetencje z obszaru analizy danych do wspierania kampanii realizowanych dla naszych klientów. Będziesz współpracować z zespołem utalentowanych osób z różnych działów dla dużych, znanych firm oraz będziesz miał/-a realny wpływ na ich biznes. Jeżeli pracujesz obecnie w działach związanych z UX i chciałbyś zmienić ścieżkę kariery to zapraszamy.

Jakie będą Twoje podstawowe zadania:
• optymalizacja współczynnika konwersji oraz wybranych parametrów działań digitalowych,
• monitoring digitalowych KPI, przebiegu kampanii marketingowych oraz zachowania użytkowników w serwisach internetowych,
• implementacja kodów śledzących poprzez systemy do zarządzania tagami typu Google Tag Manager,
• przygotowywanie raportów i dashboardów,
• formułowanie wniosków i rekomendacji opartych o dane, ocena efektów wdrożonych rekomendacji,
• formułowanie hipotez i testy A/B,
• łączenie danych z narzędzi analityki webowej z innymi źródłami danych,
• przygotowywanie syntetycznych podsumowań w postaci czytelnych dashboardów i zwięzłych prezentacji z insightami, wnioskami i biznesowymi rekomendacjami,
• praca w środowisku Google Marketing Platform.

Czego wymagamy:
• doświadczenia w optymalizacji współczynnika konwersji,
• silnych kompetencji w obszarze analizy i interpretacji danych, wnioskowania oraz tworzenia rekomendacji,
• znajomości Google Analytics,
• doświadczenia w analizie użyteczności serwisu oraz ścieżek zakupowych w e-commerce,
• znajomości narzędzi typu Hotjar/Visual Website Optimizer,
• rozwiniętych kompetencji interpersonalnych i umiejętności prowadzenia prezentacji,
• znajomość HTML.

Co będzie dodatkowym atutem:
• znajomość Google Tag Manager,
• doświadczenie w realizacji testów A/B,
• znajomość JavaScript,
• znajomość Adobe Analytics.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
• stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
• pakiet benefitów (możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie),
• pracę w nietypowym biurze z aulą kinową, pufami, piłkarzykami,
• smaczną kawę, szeroki wybór herbaty oraz owocowe środy.