Ta oferta pracy nie jest już aktualna!

Analityk UX/ Specjalista ds. Badań Ilościowych

HAYS Poland Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Retail, posiadającej prężnie działający pion e-commerce, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Analityk UX/ Specjalista ds. Badań Ilościowych.

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów w obszarze user experience dla sklepu internetowego klienta. Do jej zadań będzie należeć przede wszystkim analiza statystyk sklepu oraz na bazie analiz opracowanie planu optymalizacji funkcjonalności strony. UX Analyst będzie odpowiadał za przygotowywanie raportów i analiz w Google Analytics, samodzielne przygotowywanie i przeprowadzanie testów A/B w kontekście optymalizacji ścieżki zakupowej klientów, działania wyszukiwarki, układu funkcjonalnego strony. Do jego zadań będzie należeć także prowadzenie projektów zmian fukcjonalności w ramach szerszego zespołu oraz koordynacja pracy zewnętrznych agencji interaktywnych, wspierających biznes klienta.

 

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (UX Analyst, Usability Specialist, Specjalista ds. Badań Ilościowych), chętnie w środowisku międzynarodowym w branży Retail. Zrozumienie biznesu e-commerce jest niezbędne. Klient oczekuje od osoby pracującej na tym stanowisku bardzo dobrej znajomości Google Analytics (certyfikat GAIQ będzie dużym atutem!!!), doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu i przeprowadzaniu testów A/B. Minimum dobra znajomość języka angielskiego oraz wykształcenie wyższe jest warunkiem koniecznym. Poszukujemy osoby samodzielnej, która miała okazję prowadzić samodzielnie analizy/ badania ilościowe w obszarze usability i posiada umiejętność zarządzania projektami. Analityk UX/ Specjalista ds. Badań Ilościowych musi być osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach analitycznych, posiadającą umiejętność wyciągania wniosków z danych liczbowych, ale jednocześnie nastawioną na osiąganie celów biznesowych. Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie oraz funkcjonowania w ramach międzynarodowej korporacji będzie ważnym czynnikiem sukcesu.

 

Nasz Klient oferuje pracę w dynamicznej organizacji, oferującej możliwość pracy na wysokich standardach, ze stałym dostępem do najnowszych rozwiązań w dziedzinie e-commerce. Oferta wiąże się również z atrakcyjnym wynagrodzeniem i benefitami pozapłacowymi (opieka medyczna, Multisport, intensywny program szkoleń).

Jeśli jesteś zainteresowany tą propozycją, pilnie prześlij swoje CV na adres: pietrasik@hays.pl

3329 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy