Analityk internetowy

Autentika Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Firma: Autentika – www.autentika.pl

Stanowisko: Analityk internetowy

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub biuro Warszawa

Wynagrodzenie miesięczne: od 8 do 10 tys. netto w zależności od kompetencji

Forma zatrudnienia: B2B, UoD

Tryb pracy: Stały, 8h dziennie

Twoje obowiązki:

· planowanie i przeprowadzanie analiz danych klientów, zachowań użytkowników, KPIs, sprawdzanie hipotez badawczych, ruchu na stronach,

· przygotowywanie rekomendacji biznesowych,

· identyfikowanie nowych możliwości poprawiania konwersji, wydajności i doświadczeń użytkowników w dostarczanych rozwiązaniach

· testowanie proponowanych zmian za pomocą testów A/B lub wielowymiarowych

· projektowanie raportów w narzędziach BI

· analiza działań konkurencji

· współpraca z 8-osobowym zespołem UX/UI,

Nasze wymagania:

· doświadczenie w pracy zdalnej,

· wysokie umiejętności niezbędne do pracy zespołowej,

· wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,

· ciekawość, szeroka perspektywa, nieustępliwość, czyli wszystko to, co nie pozwala spocząć na laurach, ale ciągle iść dalej,

· znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Lighthouse, Google Tag Manager, Google AdWords, Hotjar, Google Optimize lub pokrewnych,

· podstawowa wiedza z zakresu BI, SEO

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz portfolio z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl