Analityk Internetowy (Web Analyst)

Grafton Recruitment Umowa o pracę lub B2B  Łódź, województwo łódzkie, Polska

Dla naszego Klienta z Łodzi, firmy o stabilnej pozycji na rynku, realizującej kompleksowe projekty z zakresu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Analityk internetowy

Zadania:

  • planowanie działań analitycznych, analiza danych, przygotowywanie raportów oraz wniosków dla witryn internetowych i aplikacji,
  • wdrażanie GTM/GA na stronach internetowych i aplikacjach,
  • monitoring, analiza wyników, opracowanie rekomendacji,
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów oraz udział w spotkaniach i ofertowaniu

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (analiza danych, e-marketing, projekty SEM lub SEO)
  • znajomość GA (certyfikat mile widziany), SEO, SEM, Social Media, UX
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • dobra znajomość MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość GTMr, Measurement Protocol, Google Data Studio, HTML, JavaScript, PHP

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie
  • jasną ścieżkę kariery (szkolenia, konferencje)
  • pakiet medyczny
  • przyjazna atmosfera pracy

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: lodz5@grafton.pl