Analityk e-commerce

Empik Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje przyszłe zadania:

  • Współpraca z IT oraz członkami biznesu przy identyfikowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności w ramach rozwoju aplikacji mobilnej;
  • Rekomendacja rozwiązań i działań biznesowych na podstawie analizy danych i wyciągniętych wniosków;
  • Analizowanie, interpretowanie i raportowanie wdrażanych rozwiązań;
  • Tworzenie i analizowanie raportów – działanie aplikacji, wskaźniki biznesowe, sprzedaż, akcje marketingowe;
  • Tworzenie testów A/B oraz ich analizowanie i raportowanie.

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Masz co najmniej roczne doświadczenie jako analityk w obszarze e-commerce lub produktu/usługi cyfrowej;
  • Posiadasz praktyczną znajomość m.in. SQL, Google Analytics/Firebase Analitycs;
  • Sprawnie posługujesz się Google Tag Manager, Hotjar, Google Optimize;
  • Znasz podstawy HTML i CSS;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu średniozaawansowanym;
  • Cechuje Cię analityczne podejście, jesteś osobą samodzielną i proaktywną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Power BI.

Korzyści dla Ciebie:

  • Świetna lokalizacja przy Matro Centrum;
  • System premiowania;
  • Karta zniżkowa na produkty;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta Multisport ;
  • Konkursy z nagrodami;
  • Doświadczony zespół;
  • Rozwój swoich pasji.