Ta oferta pracy nie jest ju偶 aktualna!

馃挔 UX / UI designer do dru偶yny pier艣cienia 馃挔

馃挔UX / UI Designer 馃挔 Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Kr臋c膮 Ci臋 tematy Blockchain, Krypto, AI, i Gaming? Projektujesz dobre do艣wiadczenia dla u偶ytkownik贸w i interfejsy?

Tworzymy fintechowy produkt i zbieramy do niego dru偶yn臋 pier艣cienia.

Co oferujemy:
– Realny wp艂yw na kszta艂t produktu (jeste艣my na etapie researchu potrzeb u偶ytkownik贸w i dookre艣lania Scope)
– Niezale偶no艣膰 projektow膮
– Prac臋 w kompetentnymi specjalistami z bran偶y blockchain, AI i gaming
– Codzienne interakcje z inteligentnymi lud藕mi, z poczuciem humoru i dystansem do siebie
– Zacn膮 kultur臋 pracy

Czas i miejsce pracy:
– Full-time, start od pa藕dziernika, minimum 6+ miesi臋cy, stacjonarnie w Warszawie
– Preferowana forma zatrudniania – umowa B2B. W szczeg贸lnych przypadkach umowa o prac臋

Do艣wiadczenie i wymagania:
– Minimum 3 letnie do艣wiadczenie w projektowaniu do艣wiadcze艅 u偶ytkownik贸w oraz UI (desktop/mobile) poparte portfolio
– Doskona艂e radzenie sobie na etapie wizji projektu – umiej臋tno艣膰 proponowania rozwi膮za艅 na etapie strategicznym/ koncepcyjnym
– Znajomo艣膰 procesu projektowego opartego o elementy UX
– Do艣wiadczenie w projektowaniu interakcji
– Ekspercka znajomo艣膰 narz臋dzi do prototypowania – Axure oraz Figma / Sketch
– Komunikatywno艣膰 oraz umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
– Zorganizowanie i umiej臋tno艣膰 efektywnego planowania w艂asnej pracy
– Do艣wiadczenie w walce z Nazg没lami

Twoje zadania:
– Tworzenie strategii UX dla produktu
– Testowanie, badanie i zbieranie feedbacku od u偶ytkownik贸w
– Projektowanie dobrych do艣wiadcze艅
– Projektowanie pi臋knych i funkcjonalnych interfesj贸w
– Transformowanie mockup贸w w wysokiej jako艣ci elementy wizualne
– Pomoc w dowiezieniu pier艣cienia do Mordoru

J臋zyk obcy:
– J臋zyk angielski na poziomie minimum CEFR B2

Dodatkowymi atutami b臋d膮:
– Do艣wiadczenie w dashboard design
– Znajomo艣膰 艣rodowiska Jira

Perki:
– Zrefundujemy subskrypcje Spotify, Netlfixa etc聽
– Nowoczesny sprz臋t do pracy
– Relatywnie wypasione biuro w centrum miasta, du偶e okna z niez艂ym widokiem, chill-out room, wygodne kanapy, codzienne dostawy owoc贸w, 艣wie偶o wyciskana lemoniada, wysokiej jako艣ci ekspres do kawy, czarny papier toaletowy w toalecie (tak, okazuje si臋, 偶e to jest „rzecz”)
– Lembasy

Pisz prosz臋 na mail: hello@janskora.com

1463 total views, 2 today Drukuj ofert臋 pracy