UI Designer

Mobee Dick Elastyczna  Katowice, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

My

  • kontrakt B2B, umowa o dzieło
  • innowacyjne, wymagające i różnorodne projekty
  • elastyczne godziny pracy
  • swoboda projektowania i eksperymentowania

Ty

  • doświadczenie potwierdzone Twoim portfolio
  • umiejętność pracy w programie Sketch
  • znajomość narzędzi do prototypowania
  • komunikatywny angielski

Jeśli dobrze czujesz się w multidyscyplinarnym zespole, który projektuje skuteczne rozwiązania cyfrowe skoncentrowane na użytkownikach to powinniśmy się poznać!

Niezbędne

  • doświadczenie na stanowisku UI Designer, GUI Designer, Product Designer lub zbliżonym, potwierdzone Twoim portfolio
  • znajomość narzędzi do prototypowania (Marvel, InVision, Principle, ProtoPie)
  • umiejętność myślenia analitycznego zorientowanego na proces
  • umiejętność prezentowania wyników swojej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność planowania zadań, ustalania priorytetów i dotrzymywania terminów
  • język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (w mowie i piśmie)

Mile widziane

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów użyteczności w celu oceny prototypów
  • doświadczenie w UI Motion Design
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS
  • doświadczenie pracy w oparciu o metodyki zwinne

Zadania

  • projektowanie UI (wizualizacja pomysłów i rozwiązań na podstawie zebranych wymagań biznesowych) z wykorzystaniem makiet i prototypowanie
  • identyfikowanie wymagań biznesowych oraz użytkowników na podstawie badań i analizy potrzeb, umiejętność zastosowania ich w pracy projektowej
  • podejmowanie decyzji projektowych związanych z nowymi oraz istniejącymi funkcjami projektowanych produktów i usług
  • przygotowywanie style guides i design systemów, które odzwierciedlają charakter marki i najnowsze trendy,
  • współpraca z zespołem badawczym, analitycznym i developerskim (zbieranie wymagań i przekazywanie materiałów do wdrożenia)
  • szukanie sposobów na ulepszenie praktyk i procesów stosowanych w Mobee Dick
  • stawianie czoła problemom i trudnościom w procesie realizacji projektów
  • prowadzenie i udział w spotkaniach i warsztatach kreatywnych

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, przygotuj swoje CV i prześlij je do nas na adres karolina@mobeedick.com, zaznaczając w tytule o jakie stanowisko się ubiegasz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.