Specjalista ds. SEM

LoanMe Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

LoanMe Sp. z o.o.

LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

SEM Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Planowanie, zarządzanie i optymalizacja kampanii SEM (Google Search, Google Display Network, Remarketing)
  • Kontrola budżetów kampanii
  • Pomiar i analiza skuteczności przeprowadzonych działań
  • Raportowanie wyników kampanii
  • Znajomość narzędzi e-mail marketing oraz prowadzenie kampanii leadowych na FB będzie dodatkowym atutem

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum rok w prowadzeniu kampanii SEM
  • Wiedzy na temat działania systemu Adwords
  • Biegłość w posługiwaniu się Google Analytics
  • Analizowanie i wyciąganie wniosków – biegłej znajomości Excela

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom
  • Atmosferę oparta na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy (obok Dworca Zachodniego)
  • Owocowe środy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres mailowy kariera@loanme.pl z dopiskiem SEM Specialist.

Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem http://loanme.pl/kariera/

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.