UX Designer

Wakacje.pl Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Dynamiczny wzrost Wakacje.pl i zmiany zachodzące na rynku usług turystycznych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń oraz znalezienia stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia.

Zadania:

  • tworzenie koncepcji całościowych rozwiązań dla usług i produktów,
  • analiza i definiowanie problemów, oraz proponowanie rozwiązań,
  • prototypowanie, makietowanie oraz testowanie projektowanych rozwiązań,
  • optymalizacja procesów zakupowych,
  • przeprowadzanie testów A/B,
  • współpraca z innymi działami w celu tworzenia całościowych rozwiązań,
  • research dotyczących możliwych rozwiązań,
  • ciągła optymalizacja i dbałość o funkcjonalności serwisów WWW.

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu serwisów,
  • znajomość narzędzi do tworzenia makiet (Uxpin),
  • znajomość narzędzi do prototypowania,
  • znajomość narzędzi do analityki webowej (Google Analytics),
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu aplikacji i stron WWW,
  • umiejętność tworzenia diagramów UML,
  • zdolności komunikacyjne,  umiejętność  przekazywania argumentów dla swoich pomysłów,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność prowadzenia badań z użytkownikami,
  • doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce,
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS,
  • umiejętność projektowanie interfejsów użytkownika (Sketch),
  • znajomość metodologii Design Systems.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny (Karta Multisoprt, Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • pracę w ciekawych, złożonych technologicznych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
  • realna perspektywa rozwoju i awansu,
  • praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.

Wyślij CV bezpośrednio na adres maciej.wieczorek@wakacje.pl
lub aplikuj tu https://www.pracuj.pl/praca/ux-designer-gdansk,oferta,5562622