UX/UI Designer

Britenet Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

O projekcie

Projekt naszego klienta z branży sprzedaży detalicznej obejmuje wsparcie projektowe w budowaniu aplikacji mobilnej oraz aplikacji na urządzenie dedykowane. Jej celem jest sprawienie, aby działania podejmowane w sklepie można było sprawniej planować i realizować. Jest to projekt wymagający znajomości psychologii konsumenta, a także zrozumienia, jak we współczesnym świecie optymalizować procesy sprzedaży.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy zarówno z projektowaniem UX, jak i UI z naciskiem na branże, w których wymagane było spięcie wiedzy o użytkowniku ze skomplikowaną logiką biznesową i KPI.
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z interesariuszami różnego typu. Zarówno jeśli chodzi o wypracowanie koncepcji produktu, jak i roadmapy, po tradycyjne burze mózgów i retrospektywy.
  • Doświadczenie z analizą wymagań biznesowych i bezpośrednim ich przełożeniem na koncepcję wizualną. Projekt przewiduje współpracę z analitykiem i product ownerem.
  • Umiejętność rozumienia i digitalizacji procesów.
  • Proaktywne podejście do proponowania swoich rozwiązań.
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność przyjmowania konstruktywnego feedbacku
  • Stack technologiczny obejmuje: Figmę, Miro i narzędzia do tworzenia prezentacji.
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację techniczną i wyszukiwanie materiałów w sieci (B2).

Kluczowe zadania

  • Przeprowadzanie warsztatów, badań, tworzenie raportów z ich wynikami.
  • Budowa rozwiązań w ramach interfejsu aplikacji spójnych z wymaganiami biznesowymi.
  • Tworzenie makiet w oparciu o dedykowany Design System.
  • Wsparcie zespołu developerskiego w codziennej współpracy wdrożeniowej.
  • Praca hybrydowa związana z potrzebą osobistego pojawienia się w biurze w Poznaniu na potrzeby warsztatów.

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

www.britenet.eu/career-offer/ux-ui-designer-2