Product (UX/UI) Designer

Symetria UX Etat  Gdziekolwiek

Zadania, jakie na Ciebie czekają:
● projektowanie od propozycji wartości produktu aż po stworzenie projektu graficznego – będziesz tworzyć /współtworzyć projekty od A do Z,
● współpraca z ponad 30 specjalistami UX (projektanci i badacze)
● tworzenie interfejsów dla aplikacji desktop i mobile, rozbudowanych serwisów www i interfejsów ekranów dotykowych
● projektowanie design systemów podczas realizacji projektów
● współtworzenie standardów product design w naszym zespole

Szukamy osoby, która:
● łączy kompetencje UX i UI, jest samodzielnym Product Designerem,
● posiada min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu UX/UI poparte portfolio,
● umie łączyć świat designu, biznesu i potrzeb użytkownika,
● ma doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
● będzie pracować w Figma, mile widziane doświadczenie też w Axure
● wie jak dostarczać materiały graficzne do wdrożenia
● swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim
● mile widziane przynajmniej jeden z elementów:
o znajomość zasad UX writingu i pisania prostych tekstów,
o doświadczenie w pracy agencyjnej/w zespole
o umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI

W zamian oferujemy:
• wynagrodzenie w kwocie 6 000-10 000 zł netto (B2B) / 5000 – 8500 zł brutto (uop)
• budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
• płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie
• darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
• możliwość dołączenia do Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego
• możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
• pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
• możliwość pracy 100% zdalnej (lub jeśli wolisz w biurze w Poznaniu)
• udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych
• możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Aplikuj poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Product-lo4zzUX-UIlo41z-Designer/4816-2864-25-7c3-4254.html