Product Designer

Autenti Etat  Gdziekolwiek

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Opis stanowiska

Co będziesz robić?

  • analizować i definiować problemy projektowe w oparciu o analizę biznesową,
  • prowadzić testy i badania z użytkownikami w celu weryfikacji założeń projektowych i poznania potrzeb użytkowników,
  • prowadzić warsztaty projektowe z zespołem w celu zrozumienia i zdefiniowania wymagań projektu,
  • przekształcać złożone pomysły w proste i przyjazne dla użytkownika interfejsy opierając się na dobrych praktykach projektowania UI/UX,
  • projektować czyste i skuteczne rozwiązania UI/UX rozbudowanych aplikacji internetowych i mobilnych (IOS & Android),
  • nadzorować wdrożenie i realizację zaprojektowanych rozwiązań,
  • współpracować z zespołem projektowym włączając w to innych product designerów, analityków biznesowych, product ownerów, project managerów, testerów, developerów frontendowych i backendowych.

Kogo szukamy?

Najważniejsze dla nas są Twoje umiejętności i potencjał. Zakres pracy Product Designera wykracza mocno poza przyjęte schematy i standardy, dlatego od Twojej biegłości w posługiwaniu się narzędziami, bardziej cenimy umiejętność definiowania potrzeb użytkowników, prowadzenia badań i warsztatów, na podstawie których dopasujesz rozwiązanie do użytkowników i potrzeb biznesowych. Dodatkowo ważną cechą jest Twój zmysł estetyczny i znajomość dobrych praktyk w tworzeniu efektywnego UI realizującego cele biznesowe.

Dobrze jeśli poza wymienionymi:

  • masz min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (UI Designer, UX Designer, Product Designer),
  • posiadasz doświadczenie w projektowaniu produktów w oparciu o cele biznesowe,
  • umiesz tworzyć scenariusze użytkownika oraz user flowy,
  • znasz wartość badań, umiesz dobrać metodę badawczą i przeprowadzić badanie,
  • znasz najlepsze praktyki UX i umiesz przenosić je na makiety i prototypy,
  • umiesz argumentować swoje decyzje projektowe i bronić ich przed zespołem,
  • dbasz o szczegóły i najmniejsze detale projektu, pixel perfect nie jest dla Ciebie niczym obcym,
  • Czujesz się swobodnie w używaniu takich narzędzi jak: Figma, Axure, Zeplin, Miro, Asana.

Mile widziane:

  • umiejętność prowadzenia warsztatów,
  • umiejętność tworzenia animacji i mikrointerakcji (znajomość After Effects, ProtoPie),
  • znajomość Google Analytics, Google Optimize i HotJar.

Co dla Ciebie?

  • umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony,
  • pracujemy nad własnymi produktami i rozwijamy się razem z nimi,
  • dzielimy się wiedzą, spieramy się i wspieramy,
  • pracujemy zdalnie a po pandemii w modelu hybrydowym,
  • korzystamy z benefitów: Multisport, opieka medyczna i inne,
  • używamy: Figma, Axure, Zeplin, ProtoPie, After Effects, Miro, Google Analytics, Google Optimize, Hotjar, Asana, Slack, pakiet G-SUITE.

Cały proces rekrutacyjny prowadzimy online a wygląda on tak:

#1 analiza CV i weryfikacja portfolio,

#2 rozmowa rekrutacyjna z naszymi designerami i specjalistą HR (1 – 1,5h)

#3 zadanie, które wykonasz samodzielnie w domu,

#4 rozmowa z managerem obszaru (0,5h),

#5 feedback/oferta.