Wykładowca – UX Designer

Coders Lab Elastyczna  Gdańsk, pomorskie, Polska

Coders Lab to nowoczesna szkoła IT, umożliwiająca szybką zmianę zawodu oraz efektywne poszerzanie kompetencji cyfrowych. Skupia się na przekazywaniu praktycznych umiejętności przydatnych dla przyszłych pracodawców. Organizuje zarówno intensywne kursy programowania webowego (m.in. JavaScript, Python, PHP, C#, Java) jak i kursy zawodowe UX Digital czy Tester.

Działa na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Trójmiasta

Szukamy osób do współpracy w charakterze:

UX Designer/Wykładowca

Opis stanowiska:

Program kursu UX: Design Sprint, Projektowanie UI, Projektowanie UX, Użytkownik, Otoczenie produktu

Czym zajmuje się Wykładowca w Coders Lab?

  • Prowadzenie poszczególnych modułów kursów w wybranej lokalizacji — uczysz i motywujesz do pracy naszych kursantów, a przy tym dzielisz się swoim doświadczeniem zawodowym
  • Wsparcie naszego działu IT w planowaniu programów kursów oraz utrzymywaniu wysokiej jakości materiałów edukacyjnych
  • Wkładanie 1000% zaangażowania w uczenie naszych zdolnych Kursantów!

Wymagania:

Jeżeli…

  • UX jest Twoją pasja i chcesz się nią dzielić
  • Chcesz mieć realny wpływ na edukację nowego pokolenia UX Designerów
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze UX

… to aplikuj do nas!

Oferujemy:

A co dostaniesz od nas?

  • Możliwość elastycznej współpracy
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie
  • Szansę na sprawdzenie się w roli wykładowcy!
  • Nieformalną, przyjazną atmosferę pracy
  • Dla wykładowców pracujących z nami na stałe – możliwość sprawdzenia się w roli Mentora!

Łącząc doświadczenie edukacyjne ze znajomością rynku pracy IT, Coders Lab umożliwia szybkie i efektywne zdobycie pożądanych kompetencji związanych z nowymi technologiami. Skupia się na przekazywaniu praktycznych umiejętności, które w pierwszej kolejności są przydatne u pracodawców.

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny w linku.