Web Designer

LoanMe Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

LoanMe Sp. z o.o.

LoanMe Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się międzynarodowa organizacja z branży pożyczkowej. Aktualnie poszukujemy osoby do objęcia stanowiska:

Web Designer / Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie kreacji mailingowych i bannerów
  • Projektowania KV na potrzeby stron internetowych, kreacji typu Landing Page oraz Newsletterów
  • Utrzymanie i rozwój instalacji WordPress, Drupal
  • Integracja z serwisami (API)
  • Dostarczanie wytycznych w zakresie zarządzania treścią

Wymagania:

Front-End:

  • Dobra znajomość PHP, HTML 5, Java Script oraz CSS3
  • Dobra znajomość biblioteki jQuery
  • podstawowa znajomość preprocesora SASS
  • Znajomość narzędzi takich jak npm i Gulp
  • Dobra znajomość zagadnienia RWD
  • Praktyczna znajomość architektury REST
  • Umiejętność radzenia sobie z problematyką zgodności przeglądarek