UX/UI Designer

eFresh sp. z o.o. Kontrakt B2B  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

O nas:
Nowy eFRESH to nie jest zwykła agencja digitalowa. Stawiamy na wysokiej klasy doradztwo biznesowe, budowę strategii, a dopiero potem na wdrożenie. Pracujemy przy dużych projektach E-Commerce (B2C i B2B), doradzamy największym firmow w swoich sektorach jak podnosić swoje wyniki. Szukamy do naszego zespołu prawdziwych talentów, którym nie straszne żadne wyzwanie. Jeżeli szukasz ciekawych i dużych projektów oraz chcesz mieć realny wpływ na kulturę organizacyjną w eFRESH to dołącz do nas.
Kogo szukamy?
Praca w eFRESH ma być przedewszystkim przyjemnością. Chcemy by pracowały u nas osoby, które będą zajmować się tym na czym się znają i w czym dobrze się czują, dlatego szukamy fajnego człowieka który ma doświadczenie w projektowaniu stron www/E-Commerce oraz aplikacji webowych (min. 3 lata). Artysty, który dobrze zna się na technologii i jej możliwościach. Jeśli masz doświadczenie poparte portfolio i jesteś nastawiony na sukces oraz chcesz się rozwijać, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!Czego możesz się po nas spodziewać?

  • rozmawiamy na Slacku,
  • pracujemy w małych teamach – zwinnie i przyjemnie,
  • do biura wpadasz między 7 a 10:00 – jak wolisz, dogadamy się:) tryb zdalny też wchodzi w grę
  • projektów mamy dużo – pomożesz nam je rozwijać,
  • pracujemy w pięknej filli na Grunwaldzie.
Twoje zadania:
  • tworzenie interaktywnych makiet w programach Figma i/lub Adobe XD/Axure/Sketch
  • wspieranie programistów podczas tworzenia i wdrażania projektu
  • tworzenie rozwiązań z szeroko pojętego zakresu user experience
  • współpraca z grafikami, strategami, copywriterami oraz programistami przy wdrażaniu zaprojektowanych produktów
Wymagania:
  • znajomość zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
  • doświadczenie w projektach E-Commerce oraz znajomość Magneto
  • bardzo dobra znajomość programu Figma i/lub Sketch, InVision, Axure
  • mile widziana podstawowa znajomość HTML5, CSS3 i JS
Czego oczekujemy:
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla produktów naszych klinetów,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność, jeszcze większa kreatywność,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych.
Co dajemy w zamian?:
  • wynagrodzenie 8000-12000 netto / B2B
  • biuro w centrum Poznania na Grunwaldzie, niedaleko City Parku
  • pyszną kawę wypalaną specajalnie dla nas przez lokalną palarnie
  • multisport
  • pakiet zdrowotny
  • ubezpieczenie
  • prace przy dużych i ambitnych projektach
  • dostęp do nowych technologii
  • oczywiście możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę, daleką od korporacyjnych standardów
  • pracę zdalną (przy poźniejszej współpracy)

Jak wygląda rekrutacja?

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się bezpośrednio i umówimy na spotkanie. U nas decyzję podejmuje się szybko. Zazwyczaj już po pierwszym czasami po drugim spotkaniu, wiemy czy kandydat ma odpowiednie doświadczenie i czy będzie pasował do eFRESHA.Powodzenia! Czekamy na Ciebie!

Napisz do nas na office@efresh.com.pl. Chętnie Cię poznamy.