UX/UI Designer

MedApp S.A. Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Obowiązki:

  • tworzenie prototypów aplikacji mobilnej oraz interfejsów www;
  • rekomendowanie najlepszych rozwiązań w oparciu o aktualne trendy i wzorce;
  • przygotowywanie interaktywnych prototypów rozwiązań;
  • współpraca z product managerami, zespołem marketingu, programistami i testerami w toku realizacji projektów.

Wymagania:

  • min 2 letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu interfejsów aplikacji mobilnych oraz webowych
  • doświadczenie z zakresu UI Design poparte silnym portfolio;
  • swoboda w posługiwaniu się jednym z popularnych programów do tworzenia UI: Sketch, Figma, Adobe XD;
  • praktyczna znajomość Design Systems i Style Guides;
  • znajomość wytycznych: Material Design i Human Interface;
  • umiejętność prototypowania/animacji;
  • znajomość zasad oraz trendów UI/UX;
  • tworzenie spójnych i intuicyjnych projektów;
  • nastawienie na pracę zespołową i współpracę z innymi zespołami;
  • otwartość na pomysły, krytykę i pochwały;
  • znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w kreowaniu identyfikacji wizualnej marki;
  • znajomość oprogramowania pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator.

Oferujemy:

  • elastyczność zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B;
  • pracę w twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich zrealizowania zespole;
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie lub w biurze w Krakowie;
  • elastyczne godziny pracy.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zgłoszenia prosimy słać na adres praca@medapp.pl z nazwą stanowiska w tytule maila oraz następującą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MedApp S.A. dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.